Denní krémy

Vyberte si denní krém – podporující zářivost, doplňující hydrataci, na snížení mazotoku, nebo pro maximální obnovu pleti. Podle toho, co vaše pleť potřebuje.

Denní krém pro normální a smíšenou pleť

Prisma Protect SPF 30

Hydratační denní krém pleť chrání před UV zářením a podporuje přirozenou zářivost pleti. Obsahuje Matcha čaj, šalvěj, širokospektrální ochranu před UV zářením (avobenzon, oktosalát, homosalát a oktokrylen), inteligentní drony, které ovlivňují zářivost pleti a vyspělé magnety, které udržují vlhkost.

Použití: Aplikujte velikost mandle, suchými dlaněmi, ráno na vyčištěnou a tonizovanou pleť, cca 30 minut před tím, než vyjdete na slunce.

Denní krém pro citlivou až zcitlivělou pleť

Invisible physical defense spf 30

Minerální denní krém s ochranným faktorem SPF 30, který se snadno přizpůsobí každé pokožce. Chrání ji před UVA/UVB zářením a modrým světlem. Zklidňuje, přináší pocit lehkosti a je ideální volbou pro jemnou a citlivou pleť. Hlavními složkami jsou antioxidanty ze zeleného čaje Matcha, bioaktivní houbový komplex, arganový olej, vit. E, bisabolol a ultračistý oxid zinečnatý, pro širokospektrální ochranu a neviditelné splynutí s pletí.

Použití: Aplikujte suchými dlaněmi, velikost hrášku, na vyčištěnou pleť, cca 30 minut před tím, než vyjdete na sluníčko. Pro dostatečnou hydrataci, použijte vhodný hydratační produkt a poté Invisible physical defense SPF 30.

Denní krém pro pleť s akné v dospělosti

oil free matte spf 30

Lehká denní péče se širokospektrální ochranou proti slunci. Absorbuje přebytečný maz a udržuje matný vzhled po celý den. Obsahuje pohlcovače mazu, niacinamide, biotin, kofein, kvasnice, zinkový glukonát a ochranné chemické faktory (homosalát, oktosalát, avobenzon, oxybenzon).

Použití: Aplikujte na vyčištěnou a tonizovanou pleť, velikost hrášku, suchými dlaněmi, ráno 30 minut před tím, než vyjdete na slunce.

Denní krém pro pleť s akné v dospívání

Clearing defense SPF 30

Zmatňující hydratační krém s ochranným faktorem pomáhá pleť chránit před vlivy okolního prostředí. Reguluje kožní maz a předchází zánětům. Obsahuje antioxidanty ze zeleného čaje, kůry vrby a vitaminu C, tapiokový škrob, sodium PCA (hydratační složka), širokospektrální ochranu a patentovanou technologii TT ( která ničí špatné bakterie a posiluje ty prospěšné).

Použití: Aplikujte suchými dlaněmi, velikost hrášku, na vyčištěnou a tonizovanou pleť, ráno 30 minut před tím, než vyjdete na slunce.

Denní krém pro nejednotný odstín pleti

Powerbright moisturizer spf 50

Hydratační péče s ochranným faktorem pro každodenní použití pomáhá chránit před vznikem tmavých skvrn a bojovat proti oxidačnímu stresu vyvolanému znečištěním. Obsahuje světlicový olej, hnědé řasy s obsahem vitamínu E, B6, B12 a zinku – plus florotanin, Niacinamid, kyselinu hyaluronovou, glykogen, výtažek z kořene lékořice a bisabolol pomáhají zklidnit pleť.

Použití: Aplikujte ráno, na vyčištěnou plet‘, ideálně 30 minut před vystavením slunečního záření.

Noční krém pro predcházení vzniku vrásek

Dynamic skin recovery SPF 50

Nejlepší hydratační péče pro boj proti vráskám. Zajišťuje dlouhotrvající hydrataci a důležitou ochranu před UV zářením. Pomáhá regulovat faktory způsobující stárnutí pleti

Snadno se vstřebává do pleti. Obsahuje peptidy na pružnost a pevnost pleti, lékořici, bílý, čaj, glukosamin a technologii oleozomů (neviditelné SPF).

Použití: Aplikujte velikost hrášku, na vyčištěnou pleť.