Služby

Analýza pleti

Analýza pleti (Face mapping = mapování pleti), tak u mě začíná každá spolupráce. Zkombinuji zrak, dotek, odbornost a vytvořím si jasný obrázek o minulosti, přítomnosti a budoucnosti vaší pleti.

Dostanete 100% přizpůsobený plán péče o pleť, který vám pomůže vyřešit všechny problémy vaší pleti.

Domácí péče, je ale jen začátek. Na základě analýzy pleti, a toho co vaše pleť potřebuje nejvíce, vám doporučím řadu profesionálních ošetření.

To je začátek vaší cesty se mnou, k vaší zdravé a dokonalé pleti.

600 Kč

Kosmetické ošetření pleti

Nechte se hýčkat ošetřením, které se přizpůsobí vašim potřebám a vaší pleti. 

Komplexní kosmetické ošetření na míru vaší pleti včetně dotykové terapie. Nejprve se zaměříme na problémy vaší pleti a životní styl. Na základě analýzy pleti, vám doporučím vhodné ošetření a produkty pro domácí péči. Domů odejdete se skin fitness plánem (návod pro doporučenou domácí péči).

Ať už jste zaneprázdněná a vyhledáváte ošetření pouze nárazově. Nebo očekáváte dlouhodobé výsledky na pleti. Je pro Vás ošetření Proskin ideální volbou. 

Proskin 30

30 minutové ošetření zaměřené na jeden hlavní problém v daném čase.

Pro klienty, kteří chtějí dopřát své pleti zvláštní pozornost. Mají málo času nebo řeší problém pleti mezi dvěma ošetřeními Proskin 60. Je to rychlé a efektivní řešení. 

Doporučená sezení

Nejlepších výsledků dosáhnete při ošetření 2x  měsíčně nebo v kombinaci s Proskin 60.

1100 Kč

Proskin 60

To nejlepší, co své pleti můžete dopřát je hodinu dlouhé ošetření. Pravidelné relaxační ošetření Vám zajistí dokonalou a zdravou pleť. 

Proskin 60 je právě pro vás, pokud si chcete dopřát relax, odpočinek a komplexnější péči nebo se potýkáte více než s jedním problémem na pleti. 

Pro maximální výsledky na pleti používám kosmetické přístroje:

– Sonický kartáček

–  Ultrazvuková špachtle

– LED therapy

– Micro-proud

Pomáhají k hlubšímu pročištění pleti, vstřebávání masek do pleti a zapracování aktivních látek.

Doporučená sezení

Nejlepších výsledků dosáhnete při pravidelné návštěvě 1 měsíčně. Pokud máte více problémů s pletí, dosáhnete nejlepších výsledků v kombinaci s Proskin 30.

2200 Kč

Micro-needling - mikrojehličkování pleti

Vypnutá a šťavnatá pleť jako jablíčko bez jediného problému. 

„Mikrojehličkování“ je invazivní metoda určená k oživení pleti. Používá se k ošetření předčasného stárnutí, jizev, akné nebo hyperpigmentace.

Umožňuje o 80% více pronikání aktivních látek ve srovnání s ostatními ošetřeními, kdy je to mezi 7-10%. 

Aplikační pero je vybaveno 36 mikro jehličkami, které vytvářejí drobné kanálky do pleti. 

Tím se séra dostávají do hlubších vrstev pokožky. Dochází k tvorbě kolagenu, elastinu a k obnově struktury pleti. Výsledkem je mladiství vzhled bez jemných linek a dalších problémů. 

Doporučená sezení

Ať už jde o vrásky, jizvy po akné, akné nebo hyperpigmentace, doporučuji 3-5 sezení po 14. dnech. Pokud používáte celoročně ochranný faktor SPF, lze provádět ošetření i v létě. Pokud nepoužíváte, ideální doba pro vás je v zimě. 

Ošetření je bezbolestné, bez modřin a potřeby rekonvalescence. 

3500 - 4000 Kč

Nanoinfuze - Nanojehličkování

Nanojehličkování se může skrývat pod různými názvy, jako je mikroexfoliace, nano-infuze nebo nano- exfoliace.

Jedná se o neinvazivní proceduru, při níž se používá přístroj, který má podobu pera a místo jehel nano hroty. Ten využívá miniaturní kužely vyrobené z nerezové oceli, které nepronikají do pleti, ale napomáhají exfoliaci a pronikání produktu.

Je to alternativní ošetření pro klienty, kteří nechtějí mezi ošetřeními prodlevy nebo pro osoby, u nichž existují kontraindikace k mikrojehličkování. 

Ošetření dokáže také vylepšit texturu pleti, podpořit její hydrataci a ošetřit známky jejího předčasného stárnutí. Bezprostřední viditelná změna pleti po ošetření spočívá v její hydrataci a jasu.

Doporučená sezení

Ošetření lze poskytovat každé dva týdny a nejlepších výsledků lze dosáhnout při sérii tří po sobě jdoucích ošetření.

Ošetření je zcela bezbolestné a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci.

3000 Kč

LuminfuSion - Nanojehličkování se světelnou terapií

LuminFusion je úžasné ošetření pleti, které posouvá zářivost pleti na zcela novou úroveň. Využívá nanoinfuze prováděné nástrojem Dermalogica Pro Pen a exfoliantů a masek profesionální úrovně od značky Dermalogica.

Toto 60 minutové ošetření představuje jedinečný přístup využívající pokročilé exfoliační vrstvení, technologii nanoinfuze a terapii LED světlem.

Zlepšuje jas pleti, vyhlazuje jemné linky a vrásky a okamžitě odhaluje zářivou pleť.

Doporučená sezení

Ošetření lze poskytovat každé dva týdny a nejlepších výsledků lze dosáhnout při sérii tří po sobě jdoucích ošetření.

Ošetření je zcela bezbolestné a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci.

3200 - 3500 Kč

Pro power peel - chemický peeling

Restart, projasnění a vypnutá pleť bez předčasného stárnutí. Takových výsledků na pleti můžete dosáhnout s Pro power peelem.

Obnova buněk se s přibývajícím věkem výrazně zpomaluje, ovlivňuje vzhled a texturu pleti. Dochází k problémům jako jemné linky a vrásky, hyperpigmentace nebo akné. Nejlepším a nejefektivnějším řešením těchto problémů jsou chemické peely. Pro Power Peel je nejúčinnější a nejrychlejší peel, přizpůsobí se všem potřebám pleti klientky a dodává zdravěji vypadající vzhled.

Doporučená sezení

3-5 sezení po 14 dnech.

Ideální pro klientky s akné a pozánětlivou hyperpigmentací, ale také pro klientky s citlivou pletí s mírnými sklony Rosacei. (onemocnění kůže)  

Pokud provádíte peely doma nebo docházíte do salonů, nezapomínejte používat ochranný faktor SPF

Pro Power peel je součástí ošetření ProSkin 30 nebo ProSkin 60.

1800 - 2700 Kč

Pro firm neck + skin - liftingové ošetření pleti

Sedíte každý den u počítačů a cítíte napětí na krčních svalech, dekoltu, trapézu, nebo dokonce až v hlavě? Máte pocit, že se vám vytváří jemné linky v oblasti krku a dekoltu a navíc máte ráda masáže? Pak je toto ošetření právě pro vás.

Během 60 minut se zaměřím na oblast obličeje krku a dekoltu. 20 minut si budete užívat jedinečnou fasciální (tkáňovou) masáž, která zpevní váš obličej, krk a dekolt. Masáž je zaměřena na pojivovou tkáň, lymfu a svaly. Jsou to místa na, které často zapomínáme v každodenní péči o plet‘, a to může vést k jemným linkám, vráskám, hyperpigmentacím nebo dokonce ochablosti pleti. 

Ošetření je vyvinuto k potřebám krku a dekoltu, zaměřeno na jemné linky, vrásky a hyperpigmentace. Výsledkem ošetření je zpevněná, rozjasněná plet‘. Ve spojením s přístroji a intenzivní masáží zajišťuje liftingový efekt.

Doporučená sezení

1 měsíčně, nebo i v kombinaci s ošetřením Proskin 60.

2700 Kč

Pro bright - rozjasňující ošetření pleti

Cítíte se unaveně a máte pocit, že jsou známky únavy vidět i na vaši pleti? Pleť‘ ztrácí jas, nebo dokonce došlo k zhoršení během karantény a pod rouškou skrýváte dlouho se hojící pozánětlivou hyperpigmentaci (flíčky po akné)? V tom případě je ošetření pleti právě pro vás.

Vyjímečně účinné 30 minutové ošetření pleti s Biolumin C sérem pro zářivou, hebkou a hydratovanou plet‘. Zaměřeno především na hyperpigmentace, pozánětlivou hyperpigmentaci a rozjasnění pleti pomocí vitamínu C.

Výsledkem je zářivá, hebká a hydratovaná plet‘. 

Ošetření je vhodné pro pleť‘ s nestejným tónem, pozánětlivou hyperpigmentací (flíčky po akné), ale je také vhodné jako prevence v kombinaci s PROSKIN 30 nebo PROSKIN 60.

Doporučená sezení

3 sezení po 14 dnech.

2700 Kč

Lash lift

Unavuje vás každý den malovat řasy, nebo dokonce chodit každé 3 týdny na doplnění umělých řas? Je na čase s tím skoncovat. 

Lash lifting je novinka v tvarování vlastních řas. Spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu pomocí tekutin. Díky barvení dostávají tmavý vzhled. Dochází k totální regeneraci a omlazení oka.

Výsledkem jsou výrazné, zatočené a vytažené řasy k obočí. 

Doporučená sezení

Jednou za 3 měsíce. Je možnost využít aplikace séra každých 14 dnů po ošetření. Pro růst a posílení řas.

1450 Kč

Pro eye flash - chemický peeling očního okolí

V oblasti kolem očí, je kůže daleko tenčí a jemnější, než na obličeji nebo na těle. Tloušťka kůže je zde jako 5 listů papíru. Proto jsou oči jako prvním místem, kde se projeví známky stárnutí. Jemné linky a vrásky jsou způsobeny vystavováním na slunci, mhouření očí, smíchem a poškozením volnými radikály (ty rozkládají kolagenová a elastinová vlákna). Otoky, tmavé kruhy, suchý a drsný vzhled, jsou důsledkem naší životosprávy.

Pro eye flash je 20 minutové ošetření, zaměřené na oční okolí. Tento speciální bambusový proužek je obohacen o výtažky z vinné révy, pomerančovníku sladkého, javoru cukrového a o další výživné antioxidanty, které pomáhají obnovit texturu.

Ve třech krocích se zaměříme na exfoliaci (peeling), lifting (zpevnění) a rozjasnění zakončené mikromasáží očního okolí. 

Výsledkem je mladistvější vzhled očního okolí.

Ošetření je vhodné pro pleť‘ s nestejným tónem očního okolí, je také vhodné jako prevence před jemnými linkami a vráskami, ale také se dá kombinovat s dalšími kosmetickými ošetřeními, jako jsou Proskin 30, Proskin 60, …..

Doporučená sezení

3 sezení po 14 dnech.

890 Kč

Pro clear - ošetření aknózní pleti

Zaměřuje se na všechny typy zánětů prostřednictvím důkladného vyčištění pleti pomocí chemických peelů.

 Ať už se jedná o pleť s černými tečkami nebo o pleť s aktivními záněty, Pro Clear je řešením. Podle posouzení formy akné a míru zanícení se připraví ošetření na míru.


Toto profesionální ošetření pomáhá vyčistit zanesenou pleť a zklidnit pozánětlivé podráždění pleti pomocí profesionálních chemických peelů a technik pro zklidnění pleti. Proto se ošetření doporučuje v zimním období. 

Součástí ošetření je lymfatická masáž, která podporuje lymfatický systém a urychluje hojení zánětlivých procesů na pleti. 

Doporučená sezení

3-5 po 14 dnech, ošetření je možné ve 30 nebo v 60 minutách.

1400 - 2700 Kč

Pro calm - ošetření citlivé pleti

Ošetření pro citlivou a zcitlivělou pleť, která si poradí s celou řadou potíží začervenání. Zklidňující výtažky v profesionálních produktech pleť tiší a lymfatická drenáž s aktivací tlakových bodů pomáhá zklidnit podrážděný nervový systém.

Pomocí světelné terapie nebo chladivých masážních koulí se pleť zklidní a lépe vstřebává produkty do pokožky. Cílená péče podporuje bariéru pleti, navrací jí rovnováhu a obnovu.  

Doporučená sezení

1 za měsíc, ošetření je možné ve 30 nebo v 60 minutách.

1050 - 1950 Kč

Elektrická jehla

Trápí vás nevzhledné bradavičky nad úrovní kůže na obličeji nebo po těle? 

Elektrická jehla si hravě poradí s fibromy (stopkaté výrůstky). Při odstraňování výrůstků dochází k elektrokoagulaci a následnému spálení útvaru. 

Spálený fibrom se hojí přes stroupek, který maximálně do 14 dnů odpadne.

Po odstranění nevznikají nevzhledné jizvy.

Nevyžaduje žádnou extrémní péči ani rekonvalescenci. 

Ideální doba ošetření je podzim-zima.

550 Kč

JEDEN ÚTVAR

Pro retinol

Zářivá pleť bez kompromisů. Naše nové ošetření pleti s Retinolem urychluje buněčný obrat pro rychlejší a ohromující výsledky. Retinol maximalizuje účinky peelů a odhaluje jasnější a hladší pleť. 

Jedná se o zcela nové pokročilé ošetření pleti, které je vhodné pro klienty s hyperpigmentací, akné nebo vráskami. 

Třiceti minutové nástavbové neinvazivní ošetření pleti zahrnuje:

Exfoliaci: Začínáme důkladnou exfoliací, která připravuje pokožku na další kroky. Staré buňky jsou odstraněny, a vaše pleť je připravena na lepší pronikání aktivních látek.

Nanoinfuzi: Následuje fáze nanoinfuze, kde aktivní látky jsou přivedeny hluboko pod povrch pleti. To zajišťuje maximální absorpci a výhody pro vaši pleť.

Retinolová síla: Nyní přichází čas na sílu Retinolu. Urychluje buněčný obrat, což vede k rychlejším a ohromujícím výsledkům. Retinol maximalizuje účinky peelů a odhaluje jasnější a hladší pleť. 

Doporučená sezení

1 za měsíc, ošetření se kombinuje s dalšími pokročilými nebo cílenými ošetřeními, pro navýšení účinků exfoliace. 

2990 Kč