Služby

Analýza pleti

Analýza pleti (Face mapping = mapování pleti), tak u mě začíná každá spolupráce. Zkombinuji zrak, dotek, odbornost a vytvořím si jasný obrázek o minulosti, přítomnosti a budoucnosti vaší pleti.

Dostanete 100% přizpůsobený plán péče o pleť, který vám pomůže vyřešit všechny problémy vaší pleti.

Domácí péče, je ale jen začátek. Na základě analýzy pleti, a toho co vaše pleť potřebuje nejvíce, vám doporučím řadu profesionálních ošetření.

To je začátek vaší cesty se mnou, k vaší zdravé a dokonalé pleti.

600 Kč

Kosmetické ošetření pleti

Nechte se hýčkat ošetřením, které se přizpůsobí vašim potřebám a vaší pleti. 

Komplexní kosmetické ošetření na míru vaší pleti včetně dotykové terapie. Nejprve se zaměříme na problémy vaší pleti a životní styl. Na základě analýzy pleti, vám doporučím vhodné ošetření a produkty pro domácí péči. Domů odejdete se skin fitness plánem (návod pro doporučenou domácí péči).

Ať už jste zaneprázdněná a vyhledáváte ošetření pouze nárazově. Nebo očekáváte dlouhodobé výsledky na pleti. Je pro Vás ošetření Proskin ideální volbou. 

Proskin 30

30 minutové ošetření zaměřené na jeden hlavní problém v daném čase.

Pro klienty, kteří chtějí dopřát své pleti zvláštní pozornost. Mají málo času nebo řeší problém pleti mezi dvěma ošetřeními Proskin 60. Je to rychlé a efektivní řešení. 

Doporučená sezení

Nejlepších výsledků dosáhnete při ošetření 2x  měsíčně nebo v kombinaci s Proskin 60.

900 Kč

Proskin 60

To nejlepší, co své pleti můžete dopřát je hodinu dlouhé ošetření. Pravidelné relaxační ošetření Vám zajistí dokonalou a zdravou pleť. 

Proskin 60 je právě pro vás, pokud si chcete dopřát relax, odpočinek a komplexnější péči nebo se potýkáte více než s jedním problémem na pleti. 

Pro maximální výsledky na pleti používám kosmetické přístroje:

– Sonický kartáček

–  Ultrazvuková špachtle

– LED therapy

– Micro-proud

Pomáhají k hlubšímu pročištění pleti, vstřebávání masek do pleti a zapracování aktivních látek. 

 

Doporučená sezení

Nejlepších výsledků dosáhnete při pravidelné návštěvě 1 měsíčně. Pokud máte více problémů s pletí, dosáhnete nejlepších výsledků v kombinaci s Proskin 30.

1.800 Kč

Micro-needeling

Vypnutá a šťavnatá pleť jako jablíčko bez jediného problému. 

„Mikrojehličkování“ je invazivní metoda určená k oživení pleti. Používá se k ošetření předčasného stárnutí, jizev, akné nebo hyperpigmentace.

Umožňuje o 80% více pronikání aktivních látek ve srovnání s ostatními ošetřeními, kdy je to mezi 7-10%. 

Aplikační pero je vybaveno 36 mikro jehličkami, které vytvářejí drobné kanálky do pleti. 

Tím se séra dostávají do hlubších vrstev pokožky. Dochází k tvorbě kolagenu, elastinu a k obnově struktury pleti. Výsledkem je mladiství vzhled bez jemných linek a dalších problémů. 

Doporučená sezení

Ať už jde o vrásky, jizvy po akné, akné nebo hyperpigmentace, doporučuji 3-5 sezení po 14. dnech. Pokud používáte celoročně ochranný faktor SPF, lze provádět ošetření i v létě. Pokud nepoužíváte, ideální doba pro vás je v zimě. 

Ošetření je bezbolestné, bez modřin a potřeby rekonvalescence. 

 

3000 Kč

LED therapy

LED therapy aktivuje buňky díky pulzu nízkoenergetického světla a netermického světla (nevyzařuje teplo). Stimuluje pleťové buňky a zvyšuje buněčnou aktivitu. Každá vlnová délka a barva světla má vliv na různé problémy pleti. Ze zdravotního hlediska se používá pouze modré a červené světlo.

Nejčastěji se používá ke vstřebávání masek do pleti.

Zvýšit hydrataci, urychlit hojení zánětů a zároveň stimulovat kolagen v pleti? Ano, to vše máte součástí ošetření Proskin.

Modré světlo

Zpomaluje aktivitu mazových žláz a zvyšuje hydrataci. Působí na mikrobiom pleti tím, že ničí špatné bakterie a podporuje ty dobré.

Červené světlo

Podporuje zpevnění pleti a tonizaci. Stimuluje kolagenová a elastická vlákna. Zlepšuje hojení, krevní a lymfatický oběh. 

0 Kč

SOUČÁSTÍ KAŽDÉHO OŠETŘENÍ PROSKIN

Micro-proud

Zpevnění povislých kontur a oživení pleti hloubkovými séry během ošetření Proskin. 

Micro-proud v pleťové terapii se využívá na reedukaci svalů (zpevnění) a na iontoforézu (pronikání aktivních látek do pleti.)

Reedukace (náprava) svalů

Přeprogramuje svalová vlákna a dochází tím ke zkrácení. Po ošetření je pleť zpevněná, vyhlazená.

Iontoforéza: (pronikání)

Pomáhá při pronikání aktivních látek do pleti jako jsou masky a séra.

Ideální pro klientky, které trápí vrásky.

Doporučená sezení

Pro maximální efekt 20 sezení, po 14-28 dnech.

0 Kč

SOUČÁSTÍ OŠETŘENÍ PROSKIN

Chemický peel - Pro power peel

Restart, projasnění a vypnutá pleť bez předčasného stárnutí. Takových výsledků na pleti můžete dosáhnout s Pro power peelem.

Obnova buněk se s přibývajícím věkem výrazně zpomaluje, ovlivňuje vzhled a texturu pleti. Dochází k problémům jako jemné linky a vrásky, hyperpigmentace nebo akné. Nejlepším a nejefektivnějším řešením těchto problémů jsou chemické peely. Pro Power Peel je nejúčinnější a nejrychlejší peel, přizpůsobí se všem potřebám pleti klientky a dodává zdravěji vypadající vzhled.

Doporučená sezení

3-5 sezení po 14 dnech.

Ideální pro klientky s akné a pozánětlivou hyperpigmentací, ale také pro klientky s citlivou pletí s mírnými sklony Rosacei. (onemocnění kůže)  

Pokud provádíte peely doma nebo docházíte do salonů, nezapomínejte používat ochranný faktor SPF

Pro Power peel je součástí ošetření ProSkin 30 nebo ProSkin 60.

700 Kč

NAVÍC K OŠETŘENÍ PROSKIN

Ošetření Pro firm neck + skin

Sedíte každý den u počítačů a cítíte napětí na krčních svalech, dekoltu, trapézu, nebo dokonce až v hlavě? Máte pocit, že se vám vytváří jemné linky v oblasti krku a dekoltu a navíc máte ráda masáže? Pak je toto ošetření právě pro vás.

Během 60 minut se zaměřím na oblast obličeje krku a dekoltu. 20 minut si budete užívat jedinečnou fasciální (tkáňovou) masáž, která zpevní váš obličej, krk a dekolt. Masáž je zaměřena na pojivovou tkáň, lymfu a svaly. Jsou to místa na, které často zapomínáme v každodenní péči o plet‘, a to může vést k jemným linkám, vráskám, hyperpigmentacím nebo dokonce ochablosti pleti. 

 

Průběh ošetření

  • Dvojí čištění pleti + exfoliace (peeling).
  • Jedinečná masážní technika napíná plet‘, podporuje tok lymfy a pružnost svalů.
  • Unikátní šumivá maska zapracovaná pomocí Micro proudu dodá pleti zpevnění a lifting.

Ošetření je vyvinuto k potřebám krku a dekoltu, zaměřeno na jemné linky, vrásky a hyperpigmentace.

Výsledkem ošetření je zpevněná, rozjasněná plet‘. Ve spojením s přístroji a intenzivní masáží zajišťuje liftingový efekt. 
Doporučená sezení

1 měsíčně, nebo i v kombinaci s ošetřením Proskin 60.

2500 Kč

Kosmetické ošetření Pro bright

Cítíte se unaveně a máte pocit, že jsou známky únavy vidět i na vaši pleti? Pleť‘ ztrácí jas, nebo dokonce došlo k zhoršení během karantény a pod rouškou skrýváte dlouho se hojící pozánětlivou hyperpigmentaci (flíčky po akné)? V tom případě je ošetření pleti právě pro vás.

Vyjímečně účinné 30 minutové ošetření pleti s Biolumin C sérem pro zářivou, hebkou a hydratovanou plet‘. Zaměřeno především na hyperpigmentace, pozánětlivou hyperpigmentaci a rozjasnění pleti pomocí vitamínu C. 

3 intenzivní fáze ošetření

  • Dvojí čištění pleti, doplněno o chemický peel, pro lepší vstřebávání vitamínu C do pleti. 
  •  Pomocí Micro proudu, který je perfektní na pronikání aktivních látek do pleti, zapracujeme vysoce stabilní vitamin C. 
  • Bioaktivní liftingová alginátová maska, uzamkne v pleti vitamín C a zvyšuje hydrataci v pleti.

Výsledkem je zářivá, hebká a hydratovaná plet‘. 

Ošetření je vhodné pro pleť‘ s nestejným tónem, pozánětlivou hyperpigmentací (flíčky po akné), ale je také vhodné jako prevence v kombinaci s PROSKIN 30 nebo PROSKIN 60.

Doporučená sezení

3 sezení po 14 dnech.

1900 Kč

Lash lift

Unavuje vás každý den malovat řasy, nebo dokonce chodit každé 3 týdny na doplnění umělých řas? Je na čase s tím skoncovat. 

Lash lifting je novinka v tvarování vlastních řas. Spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu pomocí tekutin. Díky barvení dostávají tmavý vzhled. Dochází k totální regeneraci a omlazení oka.

Výsledkem jsou výrazné, zatočené a vytažené řasy k obočí. 

Doporučená sezení

Jednou za 3 měsíce. Je možnost využít aplikace séra každých 14 dnů po ošetření. Pro růst a posílení řas.

1290 Kč

Pro eye flash

V oblasti kolem očí, je kůže daleko tenčí a jemnější, než na obličeji nebo na těle. Tloušťka kůže je zde jako 5 listů papíru. Proto jsou oči jako prvním místem, kde se projeví známky stárnutí. Jemné linky a vrásky jsou způsobeny vystavováním na slunci, mhouření očí, smíchem a poškozením volnými radikály (ty rozkládají kolagenová a elastinová vlákna). Otoky, tmavé kruhy, suchý a drsný vzhled, jsou důsledkem naší životosprávy.

Pro eye flash je 20 minutové ošetření, zaměřené na oční okolí. Tento speciální bambusový proužek je obohacen o výtažky z vinné révy, pomerančovníku sladkého, javoru cukrového a o další výživné antioxidanty, které pomáhají obnovit texturu.

Ve třech krocích se zaměříme na exfoliaci (peeling), lifting (zpevnění) a rozjasnění zakončené mikromasáží očního okolí. 

Průběh ošetření:

  • Dvojí čištění očního okolí od řasenky a mastných nečistot.

  • Chemický peel očního okolí + zpevnění pomocí masky a zapracování micro proudem.

  • Rozjasnění očního okolí pomocí Biolumin C sérem zakončené mikromasáží očního okolí. 

Výsledkem je mladistvější vzhled očního okolí.

Ošetření je vhodné pro pleť‘ s nestejným tónem očního okolí, je také vhodné jako prevence před jemnými linkami a vráskami, ale také se dá kombinovat s dalšími kosmetickými ošetřeními, jako jsou Proskin 30, Proskin 60, …..

Doporučená sezení

3 sezení po 14 dnech.

690 Kč

Elektrická jehla

Trápí vás nevzhledné bradavičky nad úrovní kůže na obličeji nebo po těle? 

Elektrická jehla si hravě poradí s fibromy (stopkaté výrůstky). Při odstraňování výrůstků dochází k elektrokoagulaci a následnému spálení útvaru. 

Spálený fibrom se hojí přes stroupek, který maximálně do 14 dnů odpadne.

Po odstranění nevznikají nevzhledné jizvy.

Nevyžaduje žádnou extrémní péči ani rekonvalescenci. 

Ideální doba ošetření je podzim-zima.

550 Kč

JEDEN ÚTVAR