Selfie FaceMapping

Profesionální analýza pleti na dálku.

Na základě vyplněného dotazníku a odborného posouzení fotografie aktuálního stavu vaší pleti, vám do 48 hodin osobně zašlu váš skin Fitness Plán.

Unikátní analýza pleti z pohodlí vašeho domova.

ZÍSKÁTE
 Individuální odborné posouzení stavu vaší pleti.
  Zpětnou vazba a doporučení k vaší domácí péči.
         Návod jak pečovat o vaši pleť, dle výsledků analýzy.

 Individuální Skin fitness plán s konkrétními doporučeními produktů Dermalogica a návodem jak produkty používat, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

K přesnému a odbornému posouzení stavu vaší pleti, budu také potřebovat fotografii vašeho obličeje (selfie) na dobrém světle (ideálně denní světlo).

Během 48 hodin, vám do vaší emailové schránky, osobně zašlu výsledky odborného posouzení a individuální Skin fitness plán.

0%
117

Selfie FaceMapping – Dotazník

Po vyplnění dotazníku vám ihned pošlu email s dalšími instrukcemi.

1 / 7

Máte zkušenost s produkty Dermalogica? Pokud ano, napište, jaké z nich v současné době používáte.

Pro inspiraci co vyplnit, uvádím konkrétně moji osobní denní rutinu: Čistím pleť pravidelně 2 x denně. Používám dvojí čištění pleti. První produkt je na bázi hydrofilního oleje, druhý krok mám pěnivý. Peeling si dělám 3 x do týdne, používám enzymatické. Tonizuji pleť po každém čištění, ale i během dne, pro osvěžení.Oční krém používám 2 x denně, pro jasnější a mladší pohled. Používám hydratační séra na celou pleť, nechám vstřebat a dám si lokálně produkt, který mi léčí záněty. Na noc používám výživnější péči a přes den nezapomínám na ochranný faktor SPF.

2 / 7

Popište krátce, svoji denní rutinu v péči o pleť.

Pro inspiraci co vyplnit, uvádím konkrétně moji osobní denní rutinu: Čistím pleť pravidelně 2 x denně. Používám dvojí čištění pleti. První produkt je na bázi hydrofilního oleje, druhý krok mám pěnivý. Peeling si dělám 3 x do týdne, používám enzymatické. Tonizuji pleť po každém čištění, ale i během dne, pro osvěžení. Oční krém používám 2 x denně, pro jasnější a mladší pohled. Používám hydratační séra na celou pleť, nechám vstřebat a dám si lokálně produkt, který mi léčí záněty. Na noc používám výživnější péči a přes den nezapomínám na ochranný faktor SPF.

3 / 7

Trpíte na akné, nebo se vám více mastí pleť?

Označit můžete více možností.

4 / 7

Trpíte na pálení a začervenaní pleti?

Označit můžete více možností.

5 / 7

Trápí vás mdlá a napnutá pleť?

Označit můžete více možností.

6 / 7

Máte sklon k pigmentaci pleti?

Označit můžete více možností.

7 / 7

Trápí vás první známky stárnutí, nebo dokonce první vrásky?

Označit můžete více možností.

1. krok je téměř hotov.

Nyní prosím vyplňte vaše jméno a email, kam vám hned pošlu další instrukce, pro dokončení vaší žádosti o individuální Selfie FaceMapping analýzu.

Děkuji vám za důvěru a vyplnění dotazníku.

Můžete ho ohodnotit, komentovat a také sdílet na sociálních sítích.

Také zkontrolujte svou emailovou schránku, určitě už vám ode mě přišel email.

Veškeré osobní údaje zpracovávám, uchovávám a chráním, dle zákona o ochraně osobních údajů. Vaše fotografie nebude nikde zveřejněna a slouží výhradně k odbornému posouzení stavu vaší pleti a vypracování individuálního Skin fitness plánu. Více v podmínkách zpracování osobních údajů.