Selfie FaceMapping

SLUŽBA JE DOČASNĚ NEDOSTUPNÁ KVŮLI TECHNICKÝM PROBLÉMŮM.

NA ODSTRANĚNÍ PRACUJEME S DODAVATELM SLUŽBY.

Profesionální analýza pleti na dálku.

Na základě vyplněného dotazníku a odborného posouzení fotografie aktuálního stavu vaší pleti, vám do 48 hodin osobně zašlu váš skin Fitness Plán.

Unikátní analýza pleti z pohodlí vašeho domova.

ZÍSKÁTE
 Individuální odborné posouzení stavu vaší pleti.
  Zpětnou vazba a doporučení k vaší domácí péči.
         Návod jak pečovat o vaši pleť, dle výsledků analýzy.

 Individuální Skin fitness plán s konkrétními doporučeními produktů Dermalogica a návodem jak produkty používat, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

K přesnému a odbornému posouzení stavu vaší pleti, budu také potřebovat fotografii vašeho obličeje (selfie) na dobrém světle (ideálně denní světlo).

Během 48 hodin, vám do vaší emailové schránky, osobně zašlu výsledky odborného posouzení a individuální Skin fitness plán.

Navíc budete automaticky zařazeni do slosování o hlavní výhru – ošetření Proskin 60 v hodnotě 1.800 Kč, v mém salónu v ulici Na Dolinách 632/52 na Praze 4. Více informací získáte do vaší emailové schránky po vyplnění dotazníku.

[ays_quiz id=“3″]

Veškeré osobní údaje zpracovávám, uchovávám a chráním, dle zákona o ochraně osobních údajů. Vaše fotografie nebude nikde zveřejněna a slouží výhradně k odbornému posouzení stavu vaší pleti a vypracování individuálního Skin fitness plánu. Více v podmínkách zpracování osobních údajů.