Exfoliace – peeling

Vyberte si peeling – jemný enzymatický, hrubší zrnkový peeling, nebo pro maximální obnovu pleti. Podle toho, co vaše pleť potřebuje.

Vhodný pro všechny typy pleti

daily microfoliant

Velmi jemný exfoliant (peeling) v prášku na bázi enzymů a rýže, který rozjasňuje pleť. Jako každý peeling se používá pro rychlejší obnovu naší pleti, bez známek šupinatění. 

Společně s rýžovými otruby obsahuje také papain, kyselinu fytovou, extrakt z lékořice a grapefruitu.

Použití: Používejte cca 2x až 3x do týdne dle potřeby. Po dvojím čištění, aplikujte velikost hrášku do vlhkých dlaní a vytvořte pěnu. Naneste na pleť, vyhněte se očnímu okolí a lehkými krouživými pohyby masírujte cca 2 minuty. Pleť musí být dostatečně vlhká, takže prsty by neměli pleť dřít. Poté důkladně opláchněte a vysušte.

Daily milkfoliant

Zklidňující exfoliant v prášku na bázi ovsa pleť vyhladí a zklidní, a zároveň obnoví její hydratační bariéru. Obsahuje jemný ovesný prášek: mechanický exfoliátor, který z pleti odstraňuje nečistoty a pomáhá uvolnit odumřelé pleťové buňky. Výtažek z plodů révy vinné a arginin: tato přírodní směs se získává díky fermentaci pivovarských kvasnic a výtažku z révy vinné. Tato přírodní směs obsahující AHA, BHA, arginin a fermentované kvasinky zajišťuje šetrnou chemickou exfoliaci a zlepšuje celkovou hebkost pleti. Papainový výtažek: získává se z plodů papáje; pomáhá odstraňovat odumřelé pleťové buňky pomocí enzymatické exfoliace, čímž podporuje obnovu buněk. Izomerát sacharidu: funguje jako magnet na vlhkost, čímž zvyšuje hydrataci pleti a pomáhá posilovat její hydratační bariéru prostřednictvím snížení transepidermální ztráty vody (TEWL). Předchází tak vysušování pleti i po smytí přípravku. Díky prebiotickým vlastnostem také navrací rovnováhu mikrobiomu pleti. Kyselinu hyaluronovou: známá pro své přirozené zvlhčující účinky, které pomáhají zlepšovat hydrataci pleti. Sušené kokosové mléko: bohaté na lipidy a vitamín E. Přispívá k celkové hebkosti pleti a její vláčnosti. Výtažek z ovesných otrub: bohatý na vyživující lipidy a avenanthramidy (fenolické molekuly). Používá se pro své zjemňující a zklidňující účinky. Atomizovanou mořskou sůl: obsahuje esenciální minerály (např. hořčík), které mají zklidňující účinky.

Použití: Používejte cca 2x až 3x do týdne dle potřeby. Po dvojím čištění, aplikujte velikost hrášku do vlhkých dlaní a vytvořte pěnu. Naneste na pleť, vyhněte se očnímu okolí a lehkými krouživými pohyby masírujte cca 2 minuty. Pleť musí být dostatečně vlhká, takže prsty by neměli pleť dřít. Poté důkladně opláchněte a vysušte.

Vhodný do 25 let

Flashfoliant

Breakout clearing liquid peel

Peeling na bázi AHA a BHA kyselin bojuje s pupínky, nečistotami na pleti i hyperpigmentací a zajišťuje hladší a zářivější pokožku. Obsahuje Kyselinu salicylovou, v oleji rozpustná beta-hydroxy kyselina, podporuje přirozenou exfoliaci, čímž pomáhá vyčistit zanesené folikuly a minimalizovat riziko vzniku zánětu. Kyselinu mléčnou, alfa-hydroxy kyselina, vyhlazuje a opravuje texturu pleti. Kyselinu mandlovou, alfa-hydroxy kyselina, pomáhá pleť rozjasnit a zmírnit projevy hyperpigmentace a Kyselinu azelaovou pomáhá vyčistit póry a sjednotit tón pleti. 

Použití: Aplikujte na vyčištěnou pleť,  jednou až dvakrát týdně dostatečné množství na pokožku obličeje a krku. Můžete pociťovat mírné brnění, které je běžné. Nechte působit 7-10 minut a opláchněte studenou vodou. Při aplikaci během dne pokračujte hydratační péčí a krémem s SPF faktorem.

Vhodný pro znečištěnou pleť

Daily superfoliant

Detoxikační peel, který absorbuje nečistoty z okolního prostředí a tím zabraňuje jeho ucpávání. Obsahuje Aktivní uhlí binchotan, niacinamide, lipázu, kyselinu mléčnou, jablečnou, papain, výtažky z červených řas, rýžové otruby a extrakt z keře tara. 

Použití: Aplikujte 2x-3x týdně, na vlhkou vyčištěnou pleť. Do vlhkých dlaní dejte velikost hrášku Daily superfoliantu a vytvořte pěnu. Masírujte jemnými pohyby cca 2 minuty a důkladně opláchněte. Vyhněte se očnímu okolí. 

Vhodné peely na zpomalení stárnutí pleti

Multivitamin Thermofoliant

Samo zahřívací peeling, zpomaluje známky stárnutí. Zlepšuje schopnost pronikání aktivních látek do pleti. Obsahuje křemenec, polylaktát, opuncii, kyselinu mléčnou, salicylovou a jedlou sodu.

Použití: Aplikujte 1x za týden na  vlhkou vyčištěnou pleť, velikost mandle. Masírujte cca 2 minuty a důkladně opláchněte.

Rapid reveal peel

První domácí peel na profesionální úrovni s maximálním účinkem. Přináší výrazné výsledky, bez poškození zdraví pleti. Nastartuje výměnu a obnovu buněk pro pevnější vzhled. Snižuje výskyt jemných linek a vrásek. Rozjasňuje a sjednocuje tón pleti. Obsahuje fytoaktivní alfa-hydrokyseliny a kyselinu mléčnou, která odstraňuje odumřelé buňky. Výtažek z australského kaviárového citrusu a enzymy. 

Použití: Aplikujte na vyčištěnou pleť. Otočením odlomíte závěr a naneste čtvrtku tubičky do dlaně. Jemně vmasírujte konečky prstů a nechte působit 8 minut. Důkladně opláchněte vlažnou vodou. Zvolte sérum a závěrečnou péči.

Jednu tubičku spotřebujte 3 dny po sobě. Další použijte za týden, jako udržovací kůru.