Exfoliace – peeling

Vyberte si peeling – jemný enzymatický, hrubší zrnkový peeling, nebo pro maximální obnovu pleti. Podle toho, co vaše pleť potřebuje.

Vhodný pro všechny typy pleti

daily microfoliant

Velmi jemný exfoliant (peeling) v prášku na bázi enzymů a rýže, který rozjasňuje pleť. Jako každý peeling se používá pro rychlejší obnovu naší pleti, bez známek šupinatění. 

Společně s rýžovými otruby obsahuje také papain, kyselinu fytovou, extrakt z lékořice a grapefruitu.

Použití: Používejte cca 2x až 3x do týdne dle potřeby. Po dvojím čištění, aplikujte velikost hrášku do vlhkých dlaní a vytvořte pěnu. Naneste na pleť, vyhněte se očnímu okolí a lehkými krouživými pohyby masírujte cca 2 minuty. Pleť musí být dostatečně vlhká, takže prsty by neměli pleť dřít. Poté důkladně opláchněte a vysušte.

Vhodný do 25 let

Flashfoliant

Čistící maska, která se rychle přemění v aktivní šumivou pěnu a rozpouští černé tečky. Reguluje tvorbu kožního mazu a dostatečně hydratuje pokožku. Obsahuje síru, výtažky z kurkumy, jablka a kaolinový jíl.

Použití: Aplikujte na vyčištěnou pleť, v tenké vrstvě, suchými dlaněmi, lokálně, nebo i na celou pleť, dle potřeby ráno i večer. Nechte působit 5-10 minut a důkladně opláchněte. Tonizujte pleť a zvolte závěrečnou péči.

Vhodný pro znečištěnou pleť

Daily superfoliant

Detoxikační peel, který absorbuje nečistoty z okolního prostředí a tím zabraňuje jeho ucpávání. Obsahuje Aktivní uhlí binchotan, niacinamide, lipázu, kyselinu mléčnou, jablečnou, papain, výtažky z červených řas, rýžové otruby a extrakt z keře tara. 

Použití: Aplikujte 2x-3x týdně, na vlhkou vyčištěnou pleť. Do vlhkých dlaní dejte velikost hrášku Daily superfoliantu a vytvořte pěnu. Masírujte jemnými pohyby cca 2 minuty a důkladně opláchněte. Vyhněte se očnímu okolí. 

Vhodný na sjednocení barevného odstínu pleti

Daily resurfacer

Bezoplachový peeling v jednotlivých dávkách, který sjednocuje tón pleti. Obsahuje ovocné AHA kyseliny. Kyselinu salicylovou, jablka, cukrovou třtinu, kyselinu hyaluronovou, čaj rooibos a kůru citrusu.

Použití: Aplikujte na suchou pleť, po dvojím čištění 3-4 týdně. Využijte jako lokální léčbu pigmentace nebo na celou pleť. Nechte vstřebat, následně zvolte sérum a závěrečnou péči. 

Vhodné peely na zpomalení stárnutí pleti

Multivitamin Thermofoliant

Samo zahřívací peeling, zpomaluje známky stárnutí. Zlepšuje schopnost pronikání aktivních látek do pleti. Obsahuje křemenec, polylaktát, opuncii, kyselinu mléčnou, salicylovou a jedlou sodu.

Použití: Aplikujte 1x za týden na  vlhkou vyčištěnou pleť, velikost mandle. Masírujte cca 2 minuty a důkladně opláchněte.

Rapid reveal peel

První domácí peel na profesionální úrovni s maximálním účinkem. Přináší výrazné výsledky, bez poškození zdraví pleti. Nastartuje výměnu a obnovu buněk pro pevnější vzhled. Snižuje výskyt jemných linek a vrásek. Rozjasňuje a sjednocuje tón pleti. Obsahuje fytoaktivní alfa-hydrokyseliny a kyselinu mléčnou, která odstraňuje odumřelé buňky. Výtažek z australského kaviárového citrusu a enzymy. 

Použití: Aplikujte na vyčištěnou pleť. Otočením odlomíte závěr a naneste čtvrtku tubičky do dlaně. Jemně vmasírujte konečky prstů a nechte působit 8 minut. Důkladně opláchněte vlažnou vodou. Zvolte sérum a závěrečnou péči.

Jednu tubičku spotřebujte 3 dny po sobě. Další použijte za týden, jako udržovací kůru.