Masky

Vyberte si masky – doplňující hydrataci, na snížení mazotoku, nebo pro maximální obnovu pleti. Podle toho, co vaše pleť potřebuje.

Pro všechny typy pleti

Hydro masque exfoliant

Hydratační a exfoliační (peelingová), pětiminutová maska zajišťuje hydrataci a exfoliaci v jednom kroku. Po aplikaci je plet‘ obnovená a vypnutá. Obsahuje bambus bohatý na minerály, sněžnou houbu, fytolipidy, cukrovou řepu a výtažek z okurky. 

Použití: Aplikujte bohatou pěnu na vyčištěnou plet‘, jednou za týden. Vyhněte se očnímu okolí a masírujte krouživými pohyby tak dlouho, dokud se kuličky nerozpustí. Nechte působit 3-5 minut, poté důkladně opláchněte. Ztonizujte plet‘, použijte vhodné sérum a závěrečnou péči. 

Pro pleť s akné v dospělosti

Sebum clearing masque

Čistící maska absorbuje přebytečný maz. Zklidňuje a obnovuje texturu pleti. Zároveň pomáhá sjednotit tón pleti po pozánětlivé hyperpigmentaci. Obsahuje kyselinu salicylovou, kaolinové a bentonitové jíly, niacinamide, lékořici, olej ze světlice a výtažek z ovsa.

Použití: Aplikujte dle potřeby cca 1x-2x do týdne, na vyčištěnou pleť, suchými dlaněmi, velikost mandle. Vyhněte se oblasti kolem očí. Nechte působit 10 minut a důkladně opláchněte. Lze aplikovat i lokálně, na jednotlivé části pleti. 

Pro předcházení vzniku vrásek

Multivitamin power recovery masque

Regenerační, zklidňující maska, hydratuje a zpomaluje známky stárnutí. Obsahuje vitamin A, C, E, lékořici a oves.

Použití: Aplikujte na vyčištěnou pleť v silné vrstvě. Nechte 10 minut působit a důkladně opláchněte.