Péče o oční okolí

Pro všechny typy pleti

stress positive eye lift

Gelový krém a zároveň maska. Rozjasňuje a zpevňuje oční okolí a má liftingový efekt. Zmírňuje otoky v oblasti očí a redukuje tmavé kruhy. Obsahuje extrakt z jeřabin, mořské vody, arktickou chaluhu, kyselinu hyaluronovou, gallovou a fermentované kvasnice.

Použití: Aplikujte pomocí kovového aplikátoru na konci tuby pro chladivou masáž. Nechte působit 3-5 minut a zbytek produktu vmasírujte v oblasti očního okolí.

Ideální pro suchou pleť

Intensive eye repair

Výživný oční krém, pomáhá vyhlazovat jemné vrásky. Díky antioxidantům bojuje vůči volným radikálům. Obsahuje arniku a okurku, tím zajišťuje dostatečnou hydrataci. Také obsahuje panthenol, vitamin A, C, E a ginkgo bilobu.

Použití: Aplikujte ráno a večer na vyčištěnou pleť, malé množství. Vklepejte v oblasti kolem očí. 

 

pro pleť s nejednotným odstínem

Total eye care SPF 15

Oční krém s ochranným faktorem, opticky rozjasňuje tmavé kruhy pod očima. Zmírňuje otoky, chrání a obnovuje pleť. Obsahuje kyselinu mléčnou, oxid titaničitý, (SPF) Mica, (pigment) a sodium PCA (přirozená součást naši pokožky, která zajištuje hydrataci).

Použití: Aplikujte na vyčištěnou pleť, malé množství (maximálně velikost čočky) a vklepejte do v oblasti kolem očí. Používejte pouze přes den.

Oční krémy pro předcházení vzniku vrásek

Multivitamin power firm

Oční krém Multivitamin power firm, zpomaluje příznaky stárnutí a zvyšuje pevnost i pružnost pleti. Obsahuje ochranné silikony rozpustné ve vodě (chrání pleť před vysušováním), červené mořské řasy, vitamin A, C, E.

Použití: Aplikujte ráno a večer, na vyčištěnou pleť. Malé množství (maximálně velikost čočky) vklepejte do oblasti očního okolí.

Biolumin-C eye serum

Oční sérum nabité vitamínem C. Zmírňuje viditelné známky předčasného stárnutí, které jsou způsobeny okolními vlivy a mimickými svaly. Rozjasňuje a hydratuje oční okolí. Obsahuje komplex vitaminu C, chia semínka, výtažky z hub na udržení hydratace, mikrořasy, (regulují hyperpigmentaci) enzym papin (zajišťuje obnovu pleti) a výtažek ze stromu Arjuna (chrání před poškozením volnými radikály).

Použití: Aplikujte ráno a večer na vyčištěnou pleť, malé množství a vklepejte do očního okolí.

Age reversal eye complex

Oční krém s obsahem retinolu, pomáhá vyhlazovat a vyrovnávat vrásky. Hydratuje, snižuje otoky a rozjasňuje oční okolí. Obsahuje mikrokapsulovaný retinol 0,1% mikrokapsulovaný niacinamide (vitamin B), extrakt z jasanové kůry.

Použití: Aplikujte každý večer na vyčištěnou pleť, malé množství a vklepejte do oblasti kolem očí. První 2 týdny aplikujte obden.

Upozornění: Nepoužívejte s dalšími exfoliačními produkty.