Péče o oční okolí

Pro všechny typy pleti

stress positive eye lift

Gelový krém a zároveň maska. Rozjasňuje a zpevňuje oční okolí a má liftingový efekt. Zmírňuje otoky v oblasti očí a redukuje tmavé kruhy. Obsahuje extrakt z jeřabin, mořské vody, arktickou chaluhu, kyselinu hyaluronovou, gallovou a fermentované kvasnice.

Použití: Aplikujte pomocí kovového aplikátoru na konci tuby pro chladivou masáž. Nechte působit 3-5 minut a zbytek produktu vmasírujte v oblasti očního okolí.

awaken peptide eye gel

Zpevňující a hydratační oční gel, který pomáhá minimalizovat otoky a jemné linky. Viditelně zpevňuje a vyhlazuje texturu pleti. Minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek. Snižuje míru otoků v okolí očí. Obsahuje Palmitoyl tetrapeptide, diosmin a forskolin tvoří vysoce aktivní směs peptidů, která pomáhá snižovat míru otoků v okolí očí. Výtažek z lístků rozmarýnu, chrysin a peptid se spojují v další vysoce aktivní směs, která zklidňuje pleť a také pomáhá redukovat otoky kolem očí. Diosmin má podobné antioxidační účinky jako kofein a dokáže minimalizovat otoky v oblasti očí. Kyselina jantarová získaná bioinženýrským postupem, inspirovaná účinky prospěšné bakterie objevené ve švýcarském ledovci, je aktivní látka, která pomáhá minimalizovat vzhled jemných linek a vrásek a zároveň podporuje zářivější a zdravější vzhled pleti. Výtažek ze semen vigny podzemní (voandzeia subterranea) minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek a zanechá pleť hladší a zářivější. Jojobový ester vykazuje velmi podobnou strukturu jako lipidy přirozeně se vyskytující v pleti. Přináší tak lepší substantivitu vůči pleti, což podporuje hydrataci, regeneraci bariéry a celkovou odolnost pleti. 

Použití: Aplikujte na oblast pod očima a podél celého očnicového oblouku. Vyhněte se zasaž

Oční krémy pro předcházení vzniku vrásek

Multivitamin power firm

Oční krém Multivitamin power firm, zpomaluje příznaky stárnutí a zvyšuje pevnost i pružnost pleti. Obsahuje ochranné silikony rozpustné ve vodě (chrání pleť před vysušováním), červené mořské řasy, vitamin A, C, E.

Použití: Aplikujte ráno a večer, na vyčištěnou pleť. Malé množství (maximálně velikost čočky) vklepejte do oblasti očního okolí.

Biolumin-C eye serum

Oční sérum nabité vitamínem C. Zmírňuje viditelné známky předčasného stárnutí, které jsou způsobeny okolními vlivy a mimickými svaly. Rozjasňuje a hydratuje oční okolí. Obsahuje komplex vitaminu C, chia semínka, výtažky z hub na udržení hydratace, mikrořasy, (regulují hyperpigmentaci) enzym papin (zajišťuje obnovu pleti) a výtažek ze stromu Arjuna (chrání před poškozením volnými radikály).

Použití: Aplikujte ráno a večer na vyčištěnou pleť, malé množství a vklepejte do očního okolí.

Age reversal eye complex

Oční krém s obsahem retinolu, pomáhá vyhlazovat a vyrovnávat vrásky. Hydratuje, snižuje otoky a rozjasňuje oční okolí. Obsahuje mikrokapsulovaný retinol 0,1% mikrokapsulovaný niacinamide (vitamin B), extrakt z jasanové kůry.

Použití: Aplikujte každý večer na vyčištěnou pleť, malé množství a vklepejte do oblasti kolem očí. První 2 týdny aplikujte obden.

Upozornění: Nepoužívejte s dalšími exfoliačními produkty.