Primery a podkladová báze pod make-up

porescreen spf40

Krém v jednom kroku pleť hydratuje, vyhlazuje, dodává jí zářivý vzhled a zároveň poskytuje ochranu před UVA i UVB paprskem.

Multifunkční produkty jsou aktuálním hitem, tak proč nechtít víc i od svého ochranného krému? Krém Porescreen s SPF 40 pleť nejen chrání před UVA a UVB paprsky, ale zároveň jí propůjčuje zářivý vzhled a minimalizuje viditelnost pórů.

O vše se stará lehké, 100% minerální složení. Obsahuje niacinamid a spoustu antioxidantů, čímž redukuje viditelnost pórů a hydratuje a zmatňuje pokožku. Vylepšuje tak její texturu a plní tím i funkci podkladové báze. Zelené mikrořasy, skvalen a vitamín E pokožku vyhlazují, enkapsulované pigmenty odrážející světlo dodávají rozzářený a opálený tón. Krém je bílý, ale po vstřebání do pleti se barva vytrácí a je tak ideální pro každý odstín pokožky. Poskytuje vysokou ochranu před UVA a UVB paprsky. Zmatňuje pleť a podporuje zdravý vzhled pórů. Vytváří efekt podobný primeru a zajišťuje přirozeně opálený vzhled. Obsahuje oxid zinečnatý chrání před UVA a UVB zářením. Niacinamid redukuje nadměrné množství mazu a vylepšuje vzhled pórů. Posiluje bariéru pleti a snižuje míru transepidermální ztráty vody, čímž jí pomáhá udržovat hydrataci. Směs zelených mikrořas, skvalenu a antioxidačního vitamínu C hydratuje, zjemňuje a vyhlazuje pleť.

Použití: Před každým použitím protřepejte. Každé ráno po aplikaci hydratační péče naneste na obličej rovnoměrné množství produktu. Lze používat samostatně nebo jako základ pod make-up.

Skin perfect primer SPF 30

Rozjasňuijící a zpevňující primer připravuje plet‘ pro nanesení make-upu, nebo může být ponechán i volně, díky ochrannému faktoru SPF 30. Obsahuje perlový prášek, kyselinu hyaluronovou, peptidy, bílý čaj a ochranu před UVA a UVB zářením. 

Použití: Aplikujte ráno velikost hrášku, mezi standardní vrstvu krému a make-upu.