První krok čištění

Vyberte si jeden ze dvou různých hydrofilních olejů, pro první krok v péči o pleť. Podle vašeho typu pleti.

ideální pro suchou a citlivou pleť

Micellar prebiotic precleanse

Vyživující micelární čisticí produkt s mléčnou texturou odstraňuje z pleti špínu, mastnotu a make-up a díky prebiotikům zároveň pomáhá zachovat rovnováhu mikrobiomu. Přitahuje a rozpouští make-up a nečistoty díky šetrným micelám. Doplňuje výživu díky prebiotikům zachovávajícím rovnováhu mikrobiomu. Připravuje pleť na druhý krok čištění. Obsahuje čisticí máslo murumuru přitahuje a rozpouští nečistoty. Ovesné mléko s obsahem výživných lipidů se šetrně vsákne do pleti. Směs prebiotik pomáhá zachovat rovnováhu mikrobiomu a podporuje její schopnost udržet si vlhkost. Zvláčňující olej z meruňkových jader přináší antioxidační účinky. Protein ze semen bavlníku bohatý na aminokyseliny zlepšuje a posiluje bariéru pleti.

Použití: Suchýma rukama vmasírujte do suché pleti obličeje a očního okolí, abyste rozpustili nánosy make-upu a nečistot. Navlhčete si ruce a pokračujte v masírování, dokud se nevytvoří lehká mléčná emulze. Poté opláchněte.

Vhodný pro normální, smíšenou a mastnou pleť

Precleanse

Hloubkově čistící olej, odstraňuje make-up a nečistoty z pleti. Redukuje ucpávání a zanícení pórů. Obsahuje olej z brutnáku, olej z meruňkových jader, kukui olej, olej z rýžových otrub a slunečnicový olej. 

Použití: Aplikujte na suchou pleť, suchými dlaněmi, 2x denně velikost hrášku. Promasírujte, přidejte vodu, znovu promasírujte a důkladně opláchněte.

Oil to foam total cleanser

Čištění pleti ve dvou krocích je klíčem ke skutečně čisté a zdravé pokožce. A stačí vám k němu jediný produkt. Multifunkční Oil to Foam Total Cleanser s rakytníkovým olejem má nejprve konzistenci gelového oleje, který rozpouští make-up, zbytky opalovacích krémů a kožní maz. Trocha vody jej v druhém kroku přemění na bohatou pěnu, která z pleti smyje všechny zbývající nečistoty, jež na ní v průběhu dne ulpí. Obsažená prebiotika rostlinného původu podporují dlouhotrvající hydrataci a po čištění je pokožka okamžitě jemná a hebká. Odstraňuje všechny nečistoty usazené na pleti. Zanechává pokožku čistou a hebkou Obsahuje Rakytníkový olej, který je bohatý na vitamín E, a vyniká antioxidačními vlastnostmi. Prebiotika rostlinného původu fungující jako magnet přitahující vlhkost a podporují tak dlouhotrvající hydrataci.

Použití: Obličej mírně navlhčete. Vmasírujte gelový olej do pokožky obličeje i očního okolí, abyste rozpustili povrchový maz a nečistoty. Navlhčete si ruce a pokračujte v masírování, čímž vytvoříte pěnu, která smyje make-up, zbytky opalovacích krémů a kožní maz. Opláchněte teplou vodou.

oil to foam total cleanser