Tonizace-hydratace

Multi-active toner

Hydratační tonikum ve spreji, pomáhá s následnou absorpcí hydratace do pleti. Obsahuje levanduli, aloe vera, meduňku lékařskou a sodium PCA (přirozená hydratační složka).

Použití: Aplikujte po vyčištění pleti, na vlhkou pokožku, ale můžete používat i několikrát během dne.

Ultracalming mist

Lehké toniku ve spreji, které zmírňuje začervenání,  podráždění pleti a obnovuje lipidovou bariéru. Obsahuje Ultracalming complex a aloe vera. 

Použití: Aplikujte na vyčištěnou plet‘, poté zvolte závěrečnou péči.

Redness relief essence

Je lehký jako tonikum, ale zároveň koncentrovaný jako sérum. Okamžitě zmírňuje začervenání pleti a pomáhá snížit citlivost tím, že posiluje ochrannou bariéru pleti. Produkt je postaven na složce Ultracalming complex, která pomáhá zklidnit pleť od začervenání a posílit ochranou bariéru. Výtažky z ovsa, kořene punarvy a zázvoru lékařského jsou hlavní součásti Ultracalming complex.Obsahuje také oves, vit. E, extrakt ze šalvěje a šťávu z listů aloe vera.

Použití: Před použitím přípravek dobře protřepejte a aplikujte na vyčištěnou pleť. Velikost hrášku naneste do suchých dlaní a vklepejte do pleti. Aplikujte 2x denně.

Antioxidant hydramist

Tonizace ve spreji, pro okamžité zpevnění a navrácení hydratace do pleti. Tvoří antioxidační štít a pomáhá bojovat proti volným radikálům. Obsahuje polypeptidy (ovlivňují pružnost a zpevnění pleti), bambus a hrášek.

Použití: Aplikujte na vyčištěnou pleť 2x denně, pro osvěžení používejte i během dne, přes makeup. Jako závěrečnou péči volte opět sérum a krém. 

Micro-pore mist

Osvěžující hydratační tonikum zmírňuje vzhled pórů, odstraňuje nadbytečný maz a rozjasňuje plet‘. Obsahuje výtažky z okurky, vilínu viržinského, zeleného čaje, květu heřmánku, Niacinamid, komplex flavonoidů z divoké růže.

Použití: Aplikujte na vyčištěnou plet‘ 2x denně a zvolte závěrečnou denní, nebo noční péči.

All over toner

Hydratační tonikum reguluje mazotok v pleti a zároveň předchází zánětům. Obsahuje kyselinu salicylovou, vodu z vilínu viržinského, levanduli, pomerančovou kůru, čajovník tea tree, sezamové semínko a výtažek z marockého arganového ořechu. 

Použití: Aplikujte 2x denně na vyčištěnou pleť. Nechte zaschnout a zvolte závěrečnou hydratační péči.