Tonizace-hydratace

Multi-active toner

Hydratační tonikum ve spreji, pomáhá s následnou absorpcí hydratace do pleti. Obsahuje levanduli, aloe vera, meduňku lékařskou a sodium PCA (přirozená hydratační složka).

Použití: Aplikujte po vyčištění pleti, na vlhkou pokožku, ale můžete používat i několikrát během dne.

Hyaluronic ceramide mist

Nechte pleť nasytit hydratací a uzamkněte v ní vlhkost, aby byla pružnější: dlouhodobě hydratující mlha s kyselinou hyaluronovou a ceramidy pomáhá vyhladit jemné linky a posílit bariéru pleti. Obsahuje 4 typy kyseliny hyaluronové pomáhají pleti udržet v sobě vodu a zajistit tak dlouhotrvající hydrataci. Ceramidy pomáhají uzamknout vlhkost uvnitř pleti, díky čemuž je pleť vláčnější a pružnější Růžovou vodu obsahuje polyfenoly bohaté na antioxidanty a flavonoidy, které pleť oživí a osvěží. Panthenol, provitamín B5, má zvlhčující vlastnosti a zlepšuje hydrataci pleti.

Použití: Po vyčištění pleti nastříkejte přímo na obličej a krk, vyhněte se oblasti očí. Je také velmi vhodná pro okamžité osvěžení v průběhu dne.

Ultracalming mist

Lehké toniku ve spreji, které zmírňuje začervenání,  podráždění pleti a obnovuje lipidovou bariéru. Obsahuje Ultracalming complex a aloe vera. 

Použití: Aplikujte na vyčištěnou plet‘, poté zvolte závěrečnou péči.

Antioxidant hydramist

Tonizace ve spreji, pro okamžité zpevnění a navrácení hydratace do pleti. Tvoří antioxidační štít a pomáhá bojovat proti volným radikálům. Obsahuje polypeptidy (ovlivňují pružnost a zpevnění pleti), bambus a hrášek.

Použití: Aplikujte na vyčištěnou pleť 2x denně, pro osvěžení používejte i během dne, přes makeup. Jako závěrečnou péči volte opět sérum a krém. 

Micro-pore mist

Osvěžující hydratační tonikum zmírňuje vzhled pórů, odstraňuje nadbytečný maz a rozjasňuje plet‘. Obsahuje výtažky z okurky, vilínu viržinského, zeleného čaje, květu heřmánku, Niacinamid, komplex flavonoidů z divoké růže.

Použití: Aplikujte na vyčištěnou plet‘ 2x denně a zvolte závěrečnou denní, nebo noční péči.

clarifying body spray

Zbavte se pupínků na těle díky osvěžujícímu spreji s rychlým účinkem, který se dostane i na hůře dostupná místa.

Genetika, komedogenní pečující produkty, nedostatečná hydratace pokožky či cvičení – to všechno mohou být faktory způsobující vznik akné na těle. Sprej Clarifying Bacne Spray s rychlým účinkem s pupínky na těle bojuje, čistí ucpané póry a pomáhá předcházet vzniku dalších zánětů.

Kyselina salicylová odstraňuje odumřelé kožní buňky, zatímco zklidňující vilín, tea tree olej a marocký arganový olej vyrovnávají produkci mazu a redukují zarudnutí. Sprej má podobu osvěžující mlhy a rozprašování funguje dokonce i v případě, že je nádoba otočená dnem vzhůru. Díky tomu se obsah dostane i na hůře dostupná místa.

Sprej je určen nejen na záda, hrudník a ramena, ale nanášet jej můžete na pokožku celého těla, a to ideálně po sprše či po cvičení. Obsahuje kyselinu salicylovou, beta hydroxykyselina, stimuluje přirozenou exfoliaci, pomáhá čistit zanesené folikuly a minimalizuje riziko vzniku pupínků. Marocký arganový olej udržuje v rovnováze tvorbu kožního mazu a redukuje zarudnutí. Vilín virginský přispívá antioxidačním a stahujícím efektem. Tea tree olej vyniká antiseptickým, analgetickým a antibakteriálním účinkem a napomáhá k hojení a zklidnění pokožky.

Použití: Pokožku důkladně vyčistěte. Držte sprej asi 45 cm od těla a nastříkejte na čistou a suchou pokožku. Než se obléknete, nechte sprej vstřebat po dobu 30 až 60 sekund. Používejte ráno a večer.